Нападателят Стивън Петков със сигурност ще напусне Левски след края на сезона, предава "Топспорт". Той е със статут на преотстъпен от португалския Фейрензе.
"Сините" няма да правят опити да го задържат, след като наемът му изтече.
Стивън се завърна в Левски през миналото лято, но така и не успя да се утвърди в състава. Дори след продажбата на Найджъл Робърта, треньорското ръководство предпочита Билал Бари за върха на атаката.
Петков изигра 11 мача за Левски в еfbet Лига, в които се разписа веднъж - срещу Монтана.








След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
В Еквадор обявиха национален празник след победата над Германия на Мондиала
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар21:04 | 24 апр 2024 г.
04:18 | 19 апр 2021 г.
23:11 | 17 апр 2021 г.
18:31 | 17 апр 2021 г.
16:41 | 17 апр 2021 г.
13:44 | 17 апр 2021 г.
02:38 | 17 апр 2021 г.
20:31 | 16 апр 2021 г.
19:22 | 16 апр 2021 г.
18:54 | 16 апр 2021 г.
Напиши коментар